Autor Thema: Übersetzungswunsch in Kurmanci bitte  (Gelesen 5654 mal)

asli87

• Gast
Übersetzungswunsch in Kurmanci bitte
« am: 23. Februar 2011, 11:58:43 »
Hallo,

Wer kann mir bitte folgenes Übersetzen in Kurmanci .. Wäre echt lieb ;) Danke

-  alınyazımsın, silinmezsin...

-  Baba seni cok Seviyorum, Senin gibi bir babam olduguna gurur duyorum.

- Bukadar Yalanlar arasinda senin o GERCEK dolu gözlerini bulduguma Allahima sonsuz Raziyim

- BEN SENİ HEP SEVMEK İCİN SEVDİMVE HEPDE SEVECEGİM !!...ONDAN VAZGEC DEDİLER, VAZGECEMEM O BENİM HERSEYİM DEDİM O SENİ COKTAN UNUTTU DEDİLER, BİRGÜN BANA DÖNECEK DEDİM. DÖKTÜGÜN YASLARA DEGMEZ DEDİLER, ONUN UGRUNA ÖLMEYE DEGER DEDİM UNUT ARTIK ONU DEDİLER, ONU UNUTMAK İCİN SEVMEDİM DEDİM BİR ÖMÜR BOYU SEVMEYE YEMİNİM VAR DEDİM !!

serhildanX2

• Newbie
  • *
Re:Übersetzungswunsch in Kurmanci bitte
« Antwort #1 am: 23. Februar 2011, 22:26:09 »

-  alınyazımsın, silinmezsin...
tu çarenûsa min î, tu nayê rêsh kirin

-  Baba seni cok Seviyorum, Senin gibi bir babam olduguna gurur duyorum.
bavo ez pir ji te hez dikim, ez pir serbilindim ku baveki min wek te heye.

- Bukadar Yalanlar arasinda senin o GERCEK dolu gözlerini bulduguma Allahima sonsuz Raziyim
 ji ber ku di nav viqes derevan de min ew cawên te yên tijî rastiyan dît, ez ji xwede heta ebedi razi me

- BEN SENİ HEP SEVMEK İCİN SEVDİMVE HEPDE SEVECEGİM !!...ONDAN VAZGEC DEDİLER, VAZGECEMEM O BENİM HERSEYİM DEDİM O SENİ COKTAN UNUTTU DEDİLER, BİRGÜN BANA DÖNECEK DEDİM. DÖKTÜGÜN YASLARA DEGMEZ DEDİLER, ONUN UGRUNA ÖLMEYE DEGER DEDİM UNUT ARTIK ONU DEDİLER, ONU UNUTMAK İCİN SEVMEDİM DEDİM BİR ÖMÜR BOYU SEVMEYE YEMİNİM VAR DEDİM !!
min tu herdem ji bo hezkirine hez kir, û ez ê herdem jî ji te hez bikime. ji min re gotin dev ji wî berde, min got na ez bernadim ew her tishte min e. gotin wî nuha tu ji bîr kirîye, min got na ew ê rojek vegere cem min. wan gotin ew qasi hesrên te ne heja ye, min got ew viqes hejaye ku ez dikarim ji bo wî bimrim. gotin êdi ji bîr bike, min got min ew ji bo bîrkirine hez nekir, min sond xwar ku ez ê heta mirine jê hez bikim.